Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vw Golf 7, 1.6TDI Bluemotion

12 300 МКД

Се продава од: Elena 14 ноем. 22:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Виница
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Se prodava Vw Golf 7, 1.6tdi.

Voziloto e vo odlicna sostojba.
Voziloto e servisirano vo ovlasten servis i poseduva celosna servisna istorija.

Kontakt 078 456 062
Leaflet
Кон почеток