Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 7 - VII , 1.6 TDI, 2013god.

9 700 ЕУР

Се продава од: Zdravko Денес 17:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Виница
Стил на каросерија
Седан
Модел
Golf
Se prodava VW GOLF 7 , VII ,
motor: 1.6 TDI, 77kw
godina: 18.11.2013god - BlueMotion
km: 258000, so servisna kniska do posleden kilometar(servisiran samo vo ovlasten servis na VW)
Moze da se vide, proba i provere vo sekoe vreme 24/7.
*doneseno so vozenje od Germany.
*registriran do 15.09.2021 god. + zelen karton.
BEZ ZAMENI !!!
Leaflet
Кон почеток