Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Jeta

5 000 ЕУР

Се продава од: Zoran 02 дек. 05:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 10.700 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Демир Хисар
Стил на каросерија
Sedan
Марка
VW Volkswagen
Модел
Jetta
Na kolsta e napraven kompleten servis novi gimi
Moze zamena za passat
Leaflet
Кон почеток