Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Jetti

5 000 ЕУР

Се продава од: Zoran 30 ноем. 17:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 10.700 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Демир Хисар
Стил на каросерија
Sedan
Марка
VW Volkswagen
Модел
Jetta
Kolata ima napraveno kompleten servis.novi gumi m+s.
Kompletna oprema.navigacij
1.9. 105. Ks.
Moze i zamena so moja doplata
Pretezno pasat
Leaflet
Кон почеток