Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW Jetta 1.9tdi klima 2008

4 300 ЕУР

19 800 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTOLOGISTIK 14 јул. 17:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

65 Огласи во продавницата

IVECO TERMOKING 6 600 ЕУР
VW GOLF COMBI 1.9TDI COMFORTLINE 4 500 ЕУР
SEAT IBIZA 1.4TDI STYLE-11 4 700 ЕУР
MERCEDES VITO 111CDI TOVARNO SO 5SEDISTA 5 200 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Марка
VW Volkswagen
Модел
Jetta
vw jetta 1.9tdi
pom km;178.000
godna proizv. 11/2007
full oprema
uvezena od r.germanija
plateni davacki do reg.
autoplac autologistik
070/305-695
071/304-420
AUTOLOGISTIK
070305695
Leaflet
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

65 Огласи во продавницата
VW CARAVELLE 2,5TDI LONG 8+1-07 7 500 ЕУР
MERCEDES-BENZ CITAN 108CDI -15 7 000 ЕУР
Mercedes-Benz Sprinter 315CDI maxi 2007 7 500 ЕУР
VW CRAFTER 2.5TDI KLIMATRONIK-08 7 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации