Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Lupo Automatik 2002 1.4 FSI Motor

2 100 ЕУР

Се продава од: Nikola Karafiloski 18 окт. 19:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
VW Volkswagen
Модел
Lupo
Avtomobilot e odlucno socuvan kako vnatre taka i nadvor. Odlicen e za pocetnici ima i Avtomatski menuvac. Odlicen za gradski guzvi i lesen za parkiranje.

VW Lupo 1.4 FSI Motor
Avtomatski Menuvac
Avtomatska Klima koja raboti
Elektronika na retrovizori
Elektronika na prozori
Radio
Novi all seasons gumi
Registriran do April 2021
Nikola Karafiloski
077-843-894
Leaflet
Кон почеток