Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Prakticno vozilo VW Lupo

1 300 ЕУР

Се продава од: Фросина 17 мај 13:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
VW Volkswagen
Модел
Lupo
Продавам VW Volkswagen Lupo 1.0 бензн, произведена 1998.
Регистрирана до: 15.05.2021год.
Возилото е со мала потрошувачка, многу економично и пред се многу практично. Улје и филтри редовно сервисирани. Нови кочници и четири нови гуми. Сет ламела комплетно нова. Колата е добро сочувана и е во одлична состојба.
Цената е 1.300 евра. Не е фиксна, има можност за договор.
Фросина
077 944 059
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации