Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Lupo

1 999 ЕУР

Се продава од: Zoran Spasovski 17 фев. 17:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
VW Volkswagen
Модел
Lupo
VW Lupo 1.7 sdi, колата е регистрирана до 28.07.2018, направен е комплетен сервис.
Градска потрошувачка 4,5 l, на отворено 4 l.
Вистинска градска кола, пали - вози.
Zoran Spasovski
078-388-096
Кон почеток