Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Lupo

1 800 ЕУР

Се продава од: Miki 25 мај 01:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
VW Volkswagen
Модел
Lupo
Se prodava Wv lupo 1.4 tdi full oprema,kilometraza 181983,registrirano do 27.08.2020,cena 1800 evra,informacii na telefon 078202925
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации