Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PASAT cc 2011

8 700 ЕУР

Се продава од: SASKO 15 септ. 11:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Берово
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Passat CC
kolata e vo ekstra sostojba so site ekstri za modelot
Leaflet
Кон почеток