Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat CC 2.0TDI 170KS

18 900 ЕУР

Се продава од: Dime 22 мај 11:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Битола
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat CC
VW CC 2.0TDI 170KS произведена 31.05.2012, прва рака.
-Внатрешност:
Црна металик боја, алуминиумски бандажи 18, фарови за магла, адаптивен биксенон, систем за чистење на фарови, хромни издуви, парк сензори напред и назад.
-Надворешност:
Имобилајзер, електрика на прозори, централно заклучување, електрика на ретровизори, црни кожни седишта, греење на седишта, клима-троник, аларм, радио CD MP3, темпомат, сервоуправувач, мултифункционален кожен волан, борд компјутер, регулирање на волан, ABS, ESP, ASR, воздушни перничиња.

-Возилото е гаражирано и во одлична состојба, со полна сервисна историја.
Leaflet
Кон почеток