Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

VW Passat CC -09 2.0 TDI 140hp 130.000 km

12 500 ЕУР

Се продава од: Kosta 23 јан. 13:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat CC
Возилото е со реални километри, купено и сервисирано во Старт-Демир Капија, овластен сервис за VW, поседува целосна историја со сервисна книшка и оригинални фактури.
Направен е голем сервис на 110,000 км, возилото е регистрирано до Септември 2020, со зелен картон.

Опрема:
- климатроник
- двозонска клима
- 6 степен мануелен менувач
- фабричко радио RCD 510 со капацитет за 5 диска
- автоматски дневни светла, Xenon + магленки
- борд компијутер
- прилагодлив кожен волан со команди
- паркинг сензори назад и напред
- сензор за притисок на гуми
- приказ на надворешна температура
- надворешни електрични ретровизори со греење
- електрика на сите стакла
- електрика на возачко седиште со лумбална поддршка
- ISOFIX на двете задни седишта
- греачи на задно стакло
- фабрички затемнети задни стакла
- електрична паркинг кочница
- фабрички алуминиумски 17” тркала
- резервно тркало со стандардна големина
- внатрешен ретровизор со автоматско затемнување
- комплет зимски гуми 225/45/17
- навлаки за седишта кроени по мерка и гумени патосници
- нов акумулатор
Kosta
  Online
38975474059
Leaflet
Кон почеток