Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat CC 2.0TDI 136HP BLUEMOTION ПРОДАДЕН

14 600 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AutoWelt.mk 05 окт. 13:07 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

240 Огласи во продавницата

VW Passat 1.6TDI 120HP COMFORTLINE  ПРОДАДЕН 15 100 ЕУР
Audi A6 2.0TDI ULTRA 19 400 ЕУР
Audi A4 2.0TDI 150HP BUSINESS 21 400 ЕУР
Mercedes-Benz GLC 250D 204HP 4-MATIC 9G-Tronic SPORT 34 600 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat CC
ШИФРА: 703791

СИТЕ ДЕТАЛИ И ПОВЕЌЕ СЛИКИ ЗА ВОЗИЛОТО КАКО И
КОМПЛЕТНА ПОНУДА НА СИТЕ НАШИ ВОЗИЛА ПОГЛЕДНЕТЕ НА:

WWW.AUTOWELT.MK
AutoWelt.mk
AutoWelt Кочани ви ги нуди најдобрите половни автомобили во Македонија. VW, AUDI, Porsche, BMW, MERCEDES-BENZ... - Увезени директно од Германија - Загарантиран квалитет - Плаќање на рати со автомобилски кредит
Посетете ја нашата продавница
UL.TEODOSIJA PAUNOV BR.36 Прикажи на мапата
078203200
https://[email protected]
AutoWelt.mk
078203200
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

240 Огласи во продавницата
Peugeot 3008 CROSSOVER 1.6 BlueHDI 120HP BUSINESS 11 400 ЕУР
VW Passat 1.6TDI 120HP COMFORTLINE BUSINESS 15 400 ЕУР
Citroen C3 Picasso 1.6HDI 90HP 7 300 ЕУР
Audi A8 3.0TDI 285HP QUATTRO S-TRONIC 75 500 ЕУР
Кон почеток