Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW Passat

18 000 ЕУР

Се продава од: Robert Вчера 23:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Купе
Модел
Passat CC
Автоматски менувач, јачина на мотор 177 ks, зафатнина 2.000 ссм3. Возилото поседува дополнителна опрема *ESP електронска стабилизациска програма*Електрични амортизери (conford-standart-sport) *Кожен 4-крак мултифункционален волан *Електромеханички серво волан *Воздушни перничиња за возач и совозач*Странични воздушни перничиња и воздушни завеси *Помош при нагорнина *SD cart *Start stop систем *Електронска имобилизација (заштита од кражба)*Централно заклучување со далечинско *Тонирани стакла*Автоматски дневни светла*Автоматски клима уред *Електрика на прозори*Електрично подесиви и греење на ретровизори *Ретровизори во боја на каросерија*Темпомат*Наслон за рака напред*LED предни светла *Патосници напред и позади*Делива задна клупа* Хромирани лајсни околу стаклата* Автоматска рачна кочница *Електрично подесување на предните седишта*Комбинирани седишта*Алуминиумски фелни 18*Греење на предни седишта *Паркинг сензори напред и позади *Cruise control*Сензор за дожд * Контрола на притисок во гуми*Start/Stop sistem *Наслон за рака - напред *Алуминиумски бандажи и резервно тркало *Копче за отварање на багажната врата* Централно заклучување со далечинско*Електрично отварање/затварање на багажен простор едиствена во мк.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации