Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW PASSAT 2.0

13 500 ЕУР

Се продава од: Sasho Денес 00:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Штип
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat CC
Voziloto e vo perfektna sostojba so ful oprema
Voziloto e vo ch.
Za site zainteresirani kupuvaci kontaktirajte me na viber i v.cap.
Leaflet
Кон почеток