Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat -15 rent a car

77 ЕУР /дневно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: LD Energy Internacional-Skopje 12 окт. 10:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
LD Energy Internacional-Skopje
Mercedes-Benz 220D w115 6 999 EUR
Chevrolet Cruze 1.6  5 500 EUR
JEEP Wrangler 4x4 10 999 EUR
Citroen Berlingo -15  rent a car 47 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Караван
Модел
Passat
GPS ( +25 EUR )
Child Seat ( +15 EUR )
LD Energy Internacional-Skopje
070429049
LD Energy Internacional-Skopje
Opel Corsa 3 800 EUR
Продавам Opel Corsa автоматик 1.4 бензин 4.500eur 4 500 EUR
Ford Focus -17  rent a car 51 EUR
VW POLO -11 5 500 EUR
Кон почеток