Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat -12

9 600 ЕУР

Се продава од: Andrej 16 апр. 14:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Битола
Стил на каросерија
Караван
Модел
Passat
Se prodava VW Passat proizveden 2012 godina so pominati 182000 km. Kolata e registrirana do 02 mesec 2022 godina.Voziloto e vo perfektna sostojba so servisna kniska od prv do posleden kilometar servisirana bo VW servis vo Bitola Bis Auto.Poseduva 4 letni i 4 zimski gumi. posleden servis na 180000km, napraven i golem servis (vodna pumpa,zategaci,kaisi, na 172000 km.Voziloto e vo perfektna sostojba
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации