Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW Volkswagen Passat Eco.

7 500 ЕУР

Се продава од: Zoran Miloshevski Денес 13:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Битола
Стил на каросерија
Караван
Модел
Passat
-Автоматик
-Камера за паркирање
-Електронска контрола на стабилност (ESC)
-Помош за брзина
-Помош за бекстејт
-Сигнал за запирање во итни случаи (ESS)
-Систем за сопирање
-Серво сопирачки
-Анти-блокирачки сопирачки (ABS)
-Анти-спин систем (TCS)
-Електронска дистрибуција на моќност на сопирачките (EBD)
-Помош за сопирачките (BА)
-Индикатор за подлогата на сопирачките
-Климатроник
-Вградена подвижна кука
-Темпомат
-Затемнувачки ретровизори
-6 воздушни перничиња
-Прохром опрема
-Предупредување за замор
-Сензор за дожд

Колата е со фабрички вграден CNG одноcно метан има потрошувачка од 4,5 литри на 100kм има два резервоари и за бензин исто така може да се вози и на бензин.
Цената на метан 36ден.
Сервисна книшка до последни километри.
Колата не е царинета и е на шведски таблици.
Царината изнесува 2200евра-2400евра.
Колата е изузетно зачувана и одржувана, погодна за подолги, секој-дневни патувања,комфорна и стабилна.
Zoran Miloshevski
077661457
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации