Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Cenata za zainteresirani so popust mal

4 800 ЕУР

Се продава од: Sale 20 авг. 16:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Караван
Модел
Passat
Moze sekakva prova motoroot e. 1.9 bls
Nemma nikkkva greska...

Sale
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации