Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat 1.9 TDI -02

4 000 ЕУР

Се продава од: Fadil 13 мај 08:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
Voziloto e kupeno vo Makedonija,do 225000 km e odrzana vo Porsche Skopje so servisna kniska! (prv gazda)
Realna kilometraza!
Voziloto poseduva:
-kozni sedista
-klimatronik
-aluminski bandazi
-4 novi letni gumi
-96 KW
- registrirana so zelen karton do 02.09.2015
Moze i so zamena so pomala kola... prmier VW polo 1.4 TDI
*kolata ima puknato sofersajba!
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации