Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat 1.9 TDI -99

0 ЕУР

Се продава од: durim 09 фев. 22:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Караван
Модел
Passat
Se prodava passat vo izvoredna sostojba,donesen ot svajcaria vo 2014 god prva registracija na makedonski tabli,jas sum vtor gazda.passatot poseduva oprema:abs,air bag,climatronik.novi gumi regestracija do juli 2016 so zelen karton,kolava e cuvana familjarno i za domasni upotrebi.dojdete i uveretese sami....
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации