Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

passat 1.9 tdi

5 000 ЕУР

Се продава од: Bake 04 јан. 21:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
passat 1.9 tdi
klimatronik, tempomat, greaci na sedista, al.bandasi so 4 zimski gumi i drg.
registriran so zelen karton do 09.2021
Кон почеток