Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Pasat 1.9 tdi registriran

0 МКД

Се продава од: Alit 04 септ. 16:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Караван
Модел
Passat
Pasat karavan 1.9 tdi dve crveni, 2000 go. So seta oprema klima elektrika ,komandi na volan 6 brzinec odlicno socuvan vo bezprekorna sostojba HITNO i POVOLNO . se prodava poradi patuvane vo sranstvo . Cena po dogovor povolna .tel.kon. 071299970 najkasno do 7.9.2o19go.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации