Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat 1.9 TDI 96Kw

4 999 ЕУР

Се продава од: ... 12 фев. 22:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
Passat
Se prodava Vw Passat TDI 96Kw 6brzini.Donesen od Germanija prv gazda vo Makedonija.So pominati 208.000km so servisna kniska.Kolata e mnogu socuvana toa se gleda na fotografite.
OPREMA...
Klima Tronik
Abs
Bordkompjuter
Asr
Greaci na sedista
Dvd
Gevinde amortizeri KONI,so visinsko podesuvanje
Aluminski Felgi 18/235/45
Kozni Sedista i vollan
Bes Zamena...
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации