Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat 2.0 Tdi 170 Ks DSG

0 МКД

Се продава од: Passat 18 ноем. 17:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Караван
Модел
Passat
Se prodava Passat 2008 2.0 Tdi 170 Ps so Dsg menuvac.Kolata e vo odlicna sostojba i e napraven celosen servis,rebrast,zategac,vodna pumpa,ulje i site filtri.Kolata e registrirana so zelen karton do Februari 2018.Istotaka Passatot ima 4 novi letni gumi i 4 novi zimski gumi.Bez zamena
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации