Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW PASSAT 2.0 TDI

0 ЕУР

Се продава од: Met 21 септ. 21:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Караван
Модел
Passat
SE PRODAVA ODLICNO SOCUVAN PASSAT VO ODLICNA SOSTOJBA 9/10, REDOVEN SERVIS, REGISTRACIJA CELA GODINA SO ZELEN KARTON, POMINATI SE ORIGINALNI 230K KM, KOLATA E EXTRA FULL OPREMA NEMA STO NEMA SLOBODNO JAVETE SE ZA BILO KAKVI INFORMACII.
CENA SPORED DOGOVOR I BEZ ZAMENI VE MOLAM SAMO KES!!!

BONUS:PLUS 4 ZIMSKI GUMI SO FELNI GRATIS!!!
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации