Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW PASSAT 2.0TDI 140HP DSG Business Line

11 600 ЕУР

Се продава од: Dorart 18 ноем. 22:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
Kozen Interior
DSG Automatic Meuvac
17’’ Aluminski Bandasi So Novi Zimski Gumi
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Вола
Припрема за Телефон
Централна Бравa
Tempomat

Kolata e servisirana.
Doneseno od 🇺🇸.
Registrirano do 10/21.
Cenata e za kesh
Za zamena druga cena
Leaflet
Кон почеток