Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW PASSAT B7 -14

0 МКД

Се продава од: Dorart 21 септ. 12:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Караван
Модел
Passat
BLUE MOTION 2.0TDI

ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
RNS510 Навигација
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Вола
Навигација
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Централна Бравa
Tempomat

Cenata ne e fiksna.
Leaflet
Кон почеток