Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW passat sel-premium 2.0 tdi bluemotion americko

15 000 ЕУР

Се продава од: Valdet 19 апр. 17:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
VW passat 2.0 tdi bluemotion od amerika.prv registracia,full golem servis.mnogu socuvana 2012.
smart key start-stop.key lets go.
DvD,navi,bluetooth,memory sed,i drugi raboti.
Zvucenje Stereo-3 fabricko.
18-bandasi so continental gumi.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации