Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat TDI

6 500 ЕУР

Се продава од: Met 16 дек. 17:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Миниван
Модел
Passat

Prodavam Passat TDI (B6) 2.0

Odlicno socuvan, full oprema, panorama, novi gumi, senzori napred nazad so kamera, parking asistencija, za bilo kakvi informacii slobodno javete se
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации