Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat

0 ЕУР

Се продава од: Alit 07 мај 18:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Караван
Модел
Passat
Pasat karavan 1.9 tdi dve crveni registriran 2000g 6 brzini so ful oprema komandi na volan vo perfektna sostojba.inf.na tel.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации