Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat

8 200 ЕУР

Се продава од: Passat 13 ноем. 01:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
Passat 2.0 TDI
2007-2008
125 kw-170 ks
Dizel
Automatic- DSG
Bixenon
F1 na vollan
Komnadi na vollan
Senzor za do dozhd
Sfetlli na retrovizor
Kamera za parking
Led vw sfetla na vrata
Greaci na sediste
Auto Hold
Tempomat
So koza
Folia so atest
Registracija do 10.06.2020 so zelen karton
Full servis
2 Kluci
8 bandasi
Za poznati lice mozhe i na rati
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации