Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PASSAT 2.O.TDI 140ks.

4 500 ЕУР

Се продава од: Viktor 24 јул. 21:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
PASSAT.2.0.TDI.140ks.
Servisirana so ful oprema.
075/502-501
Leaflet
Кон почеток