Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se prodava

0 МКД

Се продава од: Goran Atanasivski 28 авг. 14:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
Cena 1100 e
Goran Atanasivski
077602675
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации