Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat 1.6 tdi blumotion

8 900 ЕУР

Се продава од: IGOR 15 јан. 23:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Караван
Модел
Passat
Возилото е во есктра состојба. Увезено од Германија со сервисна историја и оригинална колометража. Цената не е фиксна, договор на лице место
Leaflet
Кон почеток