Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat -13

9 899 ЕУР

Се продава од: Kire 03 дек. 14:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 21.180 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Universal
Модел
Passat
Возилото е без забелешки, со сите редовни сервиси, реална километража, без никакви каросериски оштетувања.
Цената не е фиксна. Договор на лице место
Leaflet
Кон почеток