Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

VW PASSAT 2.0 TDI 140 ks 2005 god

5 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 17 окт. 09:03 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
CITROEN C3 1.4 HDI 50 kW 2009 god 3 200 ЕУР
VW Passat 2.0 tdi 140 ks -05 HIGHILNE 5 500 ЕУР
AUDI A4 2.0 TDI 140 KS 2006 GOD 5 500 ЕУР
MERCEDES C220 CDI 150 ks. 2005 god 5 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
VW PASSAT 2.0 TDI 140 ks 2005 god.
So mnogu oprema I mnogu socuvana so novi gumi.
Kolata e uvezena od Germanija I se plateni site davacki do registracija.
Prodazba na uvezeni avtomobili
  Online
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
PEUGEOT 206 1.4 HDI 50 kW -06 2 800 ЕУР
MERCEDES Ml 320 cdi 224 ks. 2006 God. 11 500 ЕУР
TOYOTA RAV4 2.2 d. 136 ks. 2007 god 6 500 ЕУР
Kuka za VW Passat 4 i 5 5 000 МКД
Кон почеток