Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VOLKSWAGEN PASSAT 1.9 D KARAVAN-92

1 000 ЕУР

Се продава од: Strahil 24 дек. 13:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Караван
Модел
Passat
Se prodava VW Passat 1.9 obichen dizel karavan vo super sostojba,registriran do 22.10.2016 godina,,,aluminiumski felni,gumi solidni,celosno reparirana Bosh pumpa,smenet lager zategach na rebrasti kaish i rebrasti kaish.....nema klima....kolata e pali vozi...so prosechna potroshuvachka od 5 litra nafta...
Strahil
078670773
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации