Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat -07

4 999 ЕУР

Се продава од: Ljupco Денес 11:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
Se prodava, proizveden 12.2007 godina, ispraven i stegnat, napraven e golem servis so promena na rebrast kais, filtri i ulje, nov zamaec i alanser, nema da tropne nitu da krcne.Pasatot si ima uste eden par aluminiumski bandazi so letni gumi.Bez zameni, cenata e posledna.
Leaflet
Кон почеток