Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat 1.9tdi 131ks

0 ЕУР

Се продава од: Ljubisa 06 мар. 22:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Караван
Модел
Passat
Se prodava passat karavan 2004 god 131ks vo super sostojba bez nikakvi vlozuvanja. Registriran do Mart 2021g. Za poveke info javete se 074/203-843 ili na 071/589-747
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации