Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat 2.0tdi -05

6 000 ЕУР

Се продава од: Elmedin 13 окт. 20:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
VW PASSAT B6 2.0TDI 8VENTILI 140KS Tempomat Greaci na sediste 2005 god reg 03.02.2021 +z.karton 4 novi letni gumi so felgi 18 + zimski gumi So felgi 17 servisiran moze i zamena
072515707 elmedin
Elmedin
072515707
Leaflet
Кон почеток