Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat 1.9tdi 131ks full reg 4 novi gumi -02

3 500 ЕУР

3 900 ЕУР

Се продава од: kristijan 25 мар. 01:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Кавадарци
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
VW Passat 1.9tdi 131ks ful oprema registriran 4 novi gumi smeneto ujle filtri cenata e fiksna
kristijan
076230809
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации