Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat 1.9 TDI vo odlicna sostojba

2 800 ЕУР

3 250 ЕУР

Се продава од: Страшо 11 ноем. 12:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Кавадарци
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
Se prodava vw passat
-proizveden e 1998 godina
-realni kilometri 199 000
-registracija do maj 2018
Oprema:
-klimatronik
-bord kompjuter
-ABS
-Airbag x4
-centralno zaklucuvanje
-elektricni prozori
-CD-stereo
-servo volan i dr...
Страшо
071580501
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации