Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat 2.0 tdi -10

4 999 ЕУР

5 750 ЕУР

Се продава од: Ano Денес 18:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 10.700 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кавадарци
Стил на каросерија
Universal
Модел
Passat
Kolata e odlicna, moze da se vidi vo sekoe vreme
Ima 3 kluca registrirana do 11 mesec 2020 so zelen karton
Parking senzori napred i nazad
Greaci na sedista
Greaci na retrovizori
Usb aux bluetooth sd card
Golem ekran na dopir
Cetiri glanc novi gumi
Sedista zacuvani kako novi
Leaflet
Кон почеток