Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW PASSAT 2.0 TDI

13 500 ЕУР

Се продава од: Ѓорѓи Вчера 15:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Кавадарци
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
Купено од Македонија. Прв сопственик. Прва регистрација 28.10.2013. Регистрирано и зелен картон до 28.10.2020. Нови зимски гуми и нов акумулатор Реални километри 211 400 км може да се провери во секој сервис на VW.Целосна сервисна историја. Сервисна Книшка
ABS
Airbag
Auto Hold
Темпомат
ESP
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Електрика на седишта(возачко)
Електрични Прозори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Паркинг Сензори
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава
Ѓорѓи
070/216-052
Leaflet
Кон почеток