Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW PASSAT B6 2.0 TDI

4 900 ЕУР

5 500 ЕУР

Се продава од: Marin 16 окт. 15:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
Се продава Пасат B6 2.0 TDI 140 коњски сили , со поминати реални 238 388 км може да се провере било каде , колата е купена од Холандија , имам целосна историја на сервис редовен и холандиската сообраќајна , колата е во перфектна состојба, домаќински возена , со богата опрема , темпомат , паркинг сензори , клима , навигација, голем борд компјутер, start engine , парк рачна , електрични команди на прозорци , итн... 2005 година е , редовно сервисирана , 4 нови гуми , мала потрошувачка , колата може било кога да се види , голем комфорт и моќност !!!
Leaflet
Кон почеток