Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat

6 400 ЕУР

Се продава од: Blerim 19 јун. 13:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Кичево
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
Mnogu socuvan passat so klima registriran redovno odrzuvan realni kilometri Za poveke informaci 070-873-282.
Leaflet
Кон почеток