Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 7 1.6TDI 110HP

11 800 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AutoWelt.mk 04 септ. 13:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

240 Огласи во продавницата

Peugeot 508 SW ACTIVE BUSINESS 1.6HDI 120HP 10 700 ЕУР
Audi A5 SPORTBACK 2.0TDI 150HP S-TRONIC 31 800 ЕУР
Audi A6 3.0TDI 204HP SPORTLINE 20 800 ЕУР
Seat Altea XL COPA STYLE 1.6TDI 105HP ECOMOTIVE 8 800 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
Passat
ШИФРА: 012008

СИТЕ ДЕТАЛИ И ПОВЕЌЕ СЛИКИ ЗА ВОЗИЛОТО КАКО И
КОМПЛЕТНА ПОНУДА НА СИТЕ НАШИ ВОЗИЛА ПОГЛЕДНЕТЕ НА:

WWW.AUTOWELT.MK
AutoWelt.mk
AutoWelt Кочани ви ги нуди најдобрите половни автомобили во Македонија. VW, AUDI, Porsche, BMW, MERCEDES-BENZ... - Увезени директно од Германија - Загарантиран квалитет - Плаќање на рати со автомобилски кредит
Посетете ја нашата продавница
UL.TEODOSIJA PAUNOV BR.36 Прикажи на мапата
078203200
https://[email protected]
AutoWelt.mk
078203200
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

240 Огласи во продавницата
Audi A5 SPORTBACK 2.0TDI 150HP 20 200 ЕУР
Audi Q5 2.0TDI 163HP S-TRONIC QUATTRO 31 700 ЕУР
DS 7 CROSSBACK PERFORMANCE LINE BlueHDI 30 800 ЕУР
Audi Q5 2.0TDI 150HP 19 800 ЕУР
Кон почеток