Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat 1.6TDI 120HP ADVANCE

15 700 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AutoWelt.mk 14 јан. 11:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

251 Огласи во продавницата

VW Tiguan 2.0TDI 150HP COMFORTLINE BUSINESS 19 700 EUR
BMW X5 xDrive 40e 313HP iPerformance M-Sport 71 500 EUR
VW Caddy 1.6TDI 102HP 8 700 EUR
VW Golf 7 1.6TDI 110HP 11 800 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
ШИФРА: 039624

СИТЕ ДЕТАЛИ И ПОВЕЌЕ СЛИКИ ЗА ВОЗИЛОТО КАКО И
КОМПЛЕТНА ПОНУДА НА СИТЕ НАШИ ВОЗИЛА ПОГЛЕДНЕТЕ НА:

WWW.AUTOWELT.MK
AutoWelt.mk
AutoWelt Кочани ви ги нуди најдобрите половни автомобили во Македонија. VW, AUDI, Porsche, BMW, MERCEDES-BENZ... - Увезени директно од Германија - Загарантиран квалитет - Плаќање на рати со автомобилски кредит
Посетете ја нашата продавница
UL.TEODOSIJA PAUNOV BR.36 Прикажи на мапата
078203200
https://[email protected]
AutoWelt.mk
078203200
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

251 Огласи во продавницата
Mercedes-Benz GLE COUPÉ 350D 258HP 4-MATIC SPORT 57 800 EUR
Audi A6 QUATTRO 3.0TDI 218HP S-TRONIC BUSINESSPLUS 30 600 EUR
Audi A4 2.0TDI 150HP BUSINESS LINE 20 700 EUR
Audi A4 2.0TDI 143HP 9 600 EUR
Кон почеток