Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat 1.6TDI 120HP COMFORTLINE BUSINESS

15 400 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AutoWelt.mk 02 септ. 10:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

234 Огласи во продавницата

VW Tiguan 2.0TDI BLUEMOTION BUSINESS 14 300 ЕУР
Audi A8 QUATTRO 3.0TDI 258HP 43 500 ЕУР
VW Passat 1.6TDI 120HP COMFORTLINE 16 200 ЕУР
VW Golf 7 1.6TDI 105HP 12 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
ШИФРА: 449982

СИТЕ ДЕТАЛИ И ПОВЕЌЕ СЛИКИ ЗА ВОЗИЛОТО КАКО И
КОМПЛЕТНА ПОНУДА НА СИТЕ НАШИ ВОЗИЛА ПОГЛЕДНЕТЕ НА:

WWW.AUTOWELT.MK
AutoWelt.mk
AutoWelt Кочани ви ги нуди најдобрите половни автомобили во Македонија. VW, AUDI, Porsche, BMW, MERCEDES-BENZ... - Увезени директно од Германија - Загарантиран квалитет - Плаќање на рати со автомобилски кредит
Посетете ја нашата продавница
UL.TEODOSIJA PAUNOV BR.36 Прикажи на мапата
078203200
https://[email protected]
AutoWelt.mk
078203200
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

234 Огласи во продавницата
VW Tiguan 2.0TDI 150HP COMFORTLINE BUSINESS 19 700 ЕУР
DS 7 CROSSBACK PERFORMANCE LINE BlueHDI 30 800 ЕУР
VW Passat Variant 1.6TDI 120HP DSG Comfortline 13 900 ЕУР
Audi A4 2.0TDI 150HP BUSINESS 19 800 ЕУР
Кон почеток